Az autósiskola tantermi elméleti képzése

Az elméleti oktatással kezdődik minden járművezető képzés. Autósiskolánk a hagyományos értelemben vett tantermi képzést ötvözi a mai kornak megfelelő, korszerű technikai eszközök segédletével, tehát a tábla és a kréta mellett a modern technológia is szerepet kap. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy egy számítógépes KRESZ program kerül kivetítésre, amely több száz kép, video és interaktív animáció bemutatásával élethű vizuális élményt nyújt Tanítványaink részére, már tantermi körülmények között. Ez jelentősen megkönnyíti a különböző szabályok, szituációk, manőverek, műszaki megoldások megértését, elsajátítását. Az így megszerzett tudás elmélyítését erősíti az oktató magyarázata, valamint a Diákok által felvetett kérdések megválaszolása. Az összes, autósiskolánk által oktatott kategóriához biztosítunk számítógépes tesztelési lehetőséget, amelyet a tantermi képzés ideje alatt konzultációs lehetőséggel, valamint az ügyfélfogadó helyiségben, nyitvatartási időben díjmentesen vehetnek igénybe Tanítványaink.

Tantermi képzésünket elsősorban azoknak ajánljuk, akik még nem rendelkeznek vezetői engedéllyel, és idejük engedi az elméleti foglalkozásokon történő részvételt. Azon Tanítványainknak, akiknek gondot okoz az elméleti képzésen való megjelenés, vagy nagyon rövid időn belül szeretnének KRESZ vizsgán részt venni, az E-learning típusú képzésünket ajánljuk. Autósiskolánk csak elméleti képzés igénybevételére is lehetőséget biztosít, amennyiben a gyakorlati oktatást máshol kívánja elvégezni.

Eredményes felkészülést, és sikeres vizsgát kíván a Focus Autó-Motoros Iskola!